De spelers van Belgisch landskampioen Standard Luik zijn sinds de Europese successen erg in trek bij vooral de Britse clubs. Eerder vertrok Marouane Fellaini al voor een miljoenenbedrag naar Everton, terwijl ook Steven Defour en Axel Witsel veelvuldig met een
transfer in verband werden gebracht. En dan laten we Milan Jovanovic nog maar eens buiten beschouwing. Ook Oguchi Onyewu heeft zichzelf in de kijker gespeeld.
Onyewu leek enkele seizoenen geleden al een transfer te verdienen, aangezien zelfs Real Madrid geïnteresseerd was in de Amerikaanse speler. Tot een overgang kwam het destijds niet, maar wellicht dat het deze transferperiode wel tot een overstap komt. De Londense club Fulham zou interesse hebben in de centrale verdediger. Overigens zouden ook Marseille, Paris Saint-Germain en Borussia Mönchengladbach interesse hebben in Onyewu.
De clubleiding van Standard heeft onlangs echter laten weten niemand te willen laten vertrekken, buiten Milan Jovanovic. De Luikse club is er echter alles aan gelegen Onyewu te laten vertrekken, omdat hij nog altijd geen contractverlenging ondertekende en dus in juni transfervrij zou kunnen vertrekken uit Sclessin.