Thiago Silva blijft tot de zomer van 2016 bij AC Milan. De Braziliaanse verdediger stond in de belangstelling van het Franse Paris Saint-Germain, maar besloot ondanks de interesse toch bij te tekenen bij de
Rossoneri.
"Ik heb er nooit aan gedacht om Milan te verlaten, maar het is normaal dat er aanbiedingen van andere clubs komen", aldus de international tegenover
Gazzetta dello Sport.
Thiago Silva had al meerdere gesprekken gevoerd met de Franse club. "Ik heb met technisch directeur Leonardo gesproken en hij liet me het project van Paris Saint-Germain zien. Ik sprak ook met PSG-trainer Carlo Ancelotti, die me vertelde dat hun doel is om een van de grootste clubs in Europa te worden."
Door de spelers om zich heen heeft de 27-jarige verdediger besloten om bij AC Milan te blijven. "Mijn ploeggenoten Zlatan Ibrahimovic, Antonio Cassano, Alexandre Pato en Mario Yepes, spelers met wie ik close ben, adviseerden me om te blijven. Ook heb ik gesproken met vice-voorzitter Adriano Galliani, die veel vertrouwen in mij toonde."
LEES OOK:
Sassuolo-Belgen stunten tegen Juve, nipte zege Godts en PSG