Ronald Koeman wordt niet de nieuwe bondscoach van Nederland. De oefenmeester heeft wel de ambitie om als bondscoach aan de slag te gaan, maar wil zijn contract bij Feyenoord uitdienen.
Koeman liet vorige week al weten dat hij niet de nieuwe bondscoach wordt. "Maar we hebben bewust een nieuw contract getekend bij Feyenoord, zonder enige ontspanningsclausule", vertelde de oefenmeester vorige week al. "Volgend jaar werk ik daarom gewoon bij Feyenoord, dat is zeker."
Als het aan Koeman ligt, dan krijgt Ruud Gullit de kans. "Hij heeft zichzelf de laatste dagen dusdanig gepresenteerd dat ik zeg: Laat het dan ook maar zien", zo vertelde de oud-international bij
Radio 538. "Het verleden van Ruud als trainer is niet altijd even succesvol geweest, maar hij zou een fantastisch uithangbord zijn voor de KNVB. Bovendien was hij als clubcoach ook niet altijd even gelukkig met de keuze van zijn assistenten. Als hij bij de KNVB een paar goeie mensen om zich heen verzamelt, kan het zeker goed uitpakken."
LEES OOK:
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht