Marco Verratti verkeert in een luxepositie. Het achttienjarige toptalent van Pescara kan kiezen tussen een waslijst aan clubs. Hiervan was Juventus tot nu toe het meest concreet, maar
La Gazetta dello Sport meldt dat Paris Saint-Germain de middenvelder voor de neus van de Italiaanse landskampioen wil wegkapen.
Leonardo, technisch directeur bij de Parijzenaren, gaf eerder al aan in Verratti een groot talent te zien. Daarom zou hij op de eigenaren van de club, investeerders uit Qatar, aandringen om een bod neer te leggen bij Pescara.
De voorzitter van de Italiaanse promovendus zegt nog niks gehoord te hebben. “De interesse van Paris Saint-Germain is nieuw voor mij. Ik heb geen telefoontjes ontvangen vanuit Qatar. Natuurlijk heeft Verratti belangstelling met veel clubs, maar op dit moment zijn we met niemand in gesprek, omdat we besloten hebben hem van de transfermarkt weg te houden. We willen absoluut niet een van de meest veelbelovende talenten van ons land verkopen.
LEES OOK:
Sassuolo-Belgen stunten tegen Juve, nipte zege Godts en PSG