Daniele De Rossi sprak zich na afloop van de met 4-0 verloren EK-finale lovend uit over Spanje. De 28-jarige Italiaan meent dat Spanje beter is dan welk team in de wereld dan ook.
"Ik denk dat Spanje beter is dan wie dan ook", aldus de middenvelder. "Als je tien wedstrijden tegen ze speelt, verlies je er zeven of acht. Win je of speel je gelijk, zat het geluk aan jouw zijde. In Gdansk in de groepsfase tegen Spanje (1-1) denk ik dat we ze konden verslaan en niemand had kunnen zeggen dat het onverdiend was als dat gebeurde. Zondagavond lukte het ons niet om ze problemen te bezorgen."
"We stonden tegenover een zeer strerk team en waren niet honderd procent fit. We waren zeer moe. Voorafgaand aan de wedstrijd wisten we zeker dat we Spanje konden verslaan, maar we wisten ze geen pijn te doen", zo besluit de teleurgestelde speler van AS Roma.
LEES OOK:
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'