Dat Twitter een medium is waar waar sommige bekende mensen soms lelijk hun populariteit verspelen wisten we al, maar de Spaanse politica Elena Valenciano maakte het wel erg bont. Zaterdagavond, tijdens de wedstrijd tussen Frankrijk en Spanje, plaatste zij een tweet die haar volgers niet konden bekoren.
Valenciano wist te melden dat ze 'nog nooit zo'n lelijke man gezien te hebben gezien als Franck Ribery'. Zij was blijkbaar niet op de hoogte dat het litteken kwam door een auto-ongeluk die Ribery toen hij klein was meemaakte. Nadat zij bedolven werd onder negatieve reacties op deze tweet maakte zij haar excuses: "Ik wist het niet, ik was een beetje dom."
Het is niet de eerste keer dat een bekend iemand dit EK de fout ingaat. De Engelse komiek Omid Djalili vergeleek verdediger Joleon Lescott met een Star Trek figuur. Ook Lescott kreeg zijn litteken door een auto ongeluk. Net als de politica bood de komiek zijn excuses aan aan zijn volgers.