Opmerkelijke transfer KVM: "Deze club past bij mij"

door
Opmerkelijke transfer KVM:

KV Mechelen voelde de hete adem van de rode lantaarn in zijn nek en sloeg de afgelopen twee weken dan ook flink toe op de transfermarkt. Daarbij deed het ook een aantal best opvallende transfers. Zo werd Nicolas Verdier bijvoorbeeld teruggehaald, nog geen halfjaar nadat hij aan KAS Eupen.


De wispelturige Fransman beweert nu dat het al die tijd al de bedoeling was om terug te keren naar het AFAS-stadion. "Toen ik vorige zomer vertrok, hoopte ik al ooit terug te keren. Deze club past bij mij. Natuurlijk zijn de omstandigheden anders. Vorig jaar speelden we een fantastisch seizoen, nu moeten we club redden. Voor de rest is er niet veel veranderd in de groep en de omkadering", klinkt het op de clubwebsite.

Verdier is dus blij om terug te zijn, maar één ding maakt hem extra gelukkig. Zo mag hij opnieuw aan de slag met het rugnummer '99'. "Een nummer is natuurlijk maar een nummer, toch ben ik blij dat ik weer met 99 op de rug kan spelen. In mijn vorige periode bracht me dat geen ongeluk."

LEES OOK: Van kwaad naar... rijker: Belgische spits belandt in Koeweit

🔥 Wat iedereen nu leest

'Bom in Manchester: 200 miljoen voor Vinícius'
'Bom in Manchester: 200 miljoen voor Vinícius'
DAZN hakt knoop door over komende speeldagen in JPL
DAZN hakt knoop door over komende speeldagen in JPL

Denkt u dat Verdier een aanwinst is voor KVM?

Meest recent

'Club Brugge rondt huiswerk af: opvolger Ordóñez bekend'

Een paar dagen voor de start van de Europese campagne wordt Club Brugge nog altijd geteisterd door ...

181
181
'Ronaldo trekt aan touwtjes met erg omstreden transfer'

Na zijn recente contractverlenging heeft Cristiano Ronaldo meer macht dan ooit bij zijn Saudische ...

26
26
'Club Brugge bindt tóch in: cijfertjes Jashari-deal gelekt'

Na een soap die al bijna twee maanden gemoederen bedaart, lijkt er eindelijk een oplossing in de ...

958
958
'Overmars klopt op tafel: Antwerp verlangt monsterbod'

Antwerp FC staat op punt om zich gevoelig te versterken, maar neemt allicht ook nog afscheid van ...

272
272
"Die gast zit in eigen wereld" - probleemgeval bij Anderlecht

Adriano Bertaccini toonde bij zijn eerste invalbeurt meteen dat hij in aanmerking komt voor een ...

598
598
'Laporta belooft 3 transferbommen bij Barça-herverkiezing'

FC Barcelona hield zich deze mercato redelijk kalm. Deels vanwege de goede prestaties afgelopen ...

117
117
Boeckx geeft Club Brugge lik op stuk: "Kijk naar Boyata ..."

Club Brugge opent woensdagavond zijn Europese campagne op het veld van RB Salzburg. De aanloop ...

572
572
Nainggolan deelt groot privé-nieuws: "Even stilgehouden"

Radja Nainggolan staat aan de vooravond van een nieuw seizoen in de Challenger Pro League. Maar daar ...

137
137
'Jashari krijgt zin: Club Brugge akkoord met AC Milan'

Komt er weldra een einde aan dé transfersoap van deze zomer? Het begint er alleszins op te ...

925
925
'Overmars ontploft na sluwe deal met miljardair'

Antwerp FC haalt met Marwan Al-Sahafi niet alleen een publiekslieveling van stadsrivaal Beerschot ...

666
666
Done deal: KV Mechelen neemt afscheid van meubelstuk

Met een vier op zes tegen Zulte Waregem en Club Brugge heeft KV Mechelen haar start niet gemist. In ...

111
111
DAZN hakt knoop door over komende speeldagen in JPL

Het nieuwe seizoen is intussen alweer twee speeldagen ver, maar via de traditionele kanalen viel ...

3276
3276
'Wils op wenken bediend: Antwerp legt viertal vast'

Met een twee op zes tegen Union en Genk is Antwerp niet onaardig aan het seizoen begonnen. Tenslotte ...

446
446
Drastische verandering in privé-leven Imke Courtois

Een feestje in het groen met een speeltoren en drie tamme schapen? Imke Courtois kiest resoluut voor ...

480
480
Westerlo mag dromen van zeer lucratieve Engelse toptransfer

Bij KVC Westerlo moet er nog volk vertrekken. Vanuit Turkije staat er toch wel wat druk op de ketel ...

202
202
'Tweede mokerslag voor Standard door Anderlecht'

RSC Anderlecht kende al een zeer drukke zomermercato. Het gaf al 18,7 miljoen euro (Cédric ...

840
840
AA Gent heeft weer beet: aanwinst nummer zes is een feit

Het gaat plots héél snel bij AA Gent. De Buffalo's stellen ondertussen bijna wekelijks ...

283
283
Vanhaezebrouck trekt héél vreemde Hazard-conclusie

Zou Besnik Hasi soms nog wakker schieten van het feit dat hij Thorgan Hazard thuis tegen Häcken ...

217
217
'KRC Genk hakt knoop door: goudhaantje mag (tijdelijk) weg'

Bij KRC Genk mag er nog volk vertrekken. De Limburgers gaan zeker de transfermarkt nog op, waardoor ...

699
699
'Rodrygo wankelt: Real Madrid krijgt bod van 100 miljoen'

Real Madrid lijkt Rodrygo dan toch te gaan verkopen. Er doen héél veel geruchten de ...

221
221
Anderlecht verrast en vindt 'zijn Matte Smets'

Bij RSC Anderlecht is het plan om nog een centrale verdediger te halen. Al moet dat toch iemand met ...

1332
1332
Vorig jaar nog sterkhouder bij Club Brugge, nu naar PSV?

Bij PSV speuren ze wel vaker rond in België. Tot op heden wisten ze enkel Noa Lang als grote ...

706
706
'AA Gent baalt stevig: miljoenentransfer valt in het water'

Bij AA Gent verkochten ze al goed, maar er mag altijd nog wat extra geld in de clubkassa komen. Het ...

579
579
Club Brugge juicht, Anderlecht en Genk vloeken keihard

Club Brugge, RSC Anderlecht en KRC Genk weten wat ze moeten doen als ze de groepsfases van hun ...

1281
1281
'Anderlecht-product moet La Louvière uit slop helpen'

Het is na twee speeldagen uiteraard nog vroeg om al conclusies te trekken, maar toch lijkt het nu al ...

156
156

Meer sportnieuws