Coucke baas bij KVO én Anderlecht?

315
Coucke baas bij KVO én Anderlecht?

Marc Coucke blijft erin slagen de Belgische voetbalwereld te verbazen. De voormalige topman van Omega Pharma was bezig aan een ambitieus project bij KV Oostende, maar ruilt dat nu in om eigenaar te worden van recordkampioen RSC Anderlecht. Al heerst er momenteel nog heel wat onduidelijk over zijn toekomstige rol binnen die club.


Zo zou Coucke eerder op de achtergrond manoeuvreren en de dagelijkse leiding in de handen van Michaël Verschueren, zoon van, komen. Analist Peter Vandenbempt, die het dossier van dichtbij volgde, kan dit echter niet bevestigen. "Er werd al de hele voormiddag gefluisterd dat het bod van Michael Verschueren gefinancierd zou worden door Marck Coucke. Uit de mededeling op de website van Anderlecht valt niet af te leiden of het inderdaad om dat bod gaat. Maar Coucke heeft dus inderdaad een deel van de club overgekocht. Vrijdag is er een persconferentie en zullen we meer weten over zijn plannen. Tot dan blijft het koffiedik kijken over welke rol Coucke zal spelen", klonk het bij Sporza.

En ook rond de toekomst van KVO heerst nog heel wat mist. In principe mag één persoon geen eigenaar zijn van twee clubs uit dezelfde divisie, maar met een handigheidje zou Coucke ervoor kunnen zorgen dat hij onrechtstreeks nog één en ander te zeggen heeft bij de Kustploeg. "De supporters van KV Oostende zullen zich nu wel afvragen wat er met hun club zal gebeuren, want je kunt geen eigenaar zijn van twee clubs tegelijk. Coucke was niet alleen de voorzitter en de eigenaar van KVO, maar ook de grote bezieler. Hij zou zijn aandelen in KVO kunnen overdragen aan zijn vrouw of iets van die aard. Dan is dat probleem mogelijk al opgelost", aldus Vandenbempt.

LEES OOK: Marc Coucke onthult: plots berichten met grote WK-ster

Indien Coucke zijn KVO-aandelen aan zijn vrouw geeft ...

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

18
18
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

29
29
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

58
58
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

58
58
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

122
122
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

170
170
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

65
65
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

89
89
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

61
61
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

111
111
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

14
14
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

18
18
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

77
77
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

198
198
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

115
115
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

95
95
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

893
893
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

72
72
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

153
153
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

102
102
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

41
41
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

389
389
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

427
427
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

409
409

Meer sportnieuws