'Transferplannen Club duwen sterkhouder naar uitgang'

door
'Transferplannen Club duwen sterkhouder naar uitgang'

Club Brugge gaat een zorgeloos winterstop tegemoet en kan in alle rust de tweede seizoenshelft gaan voorbereiden. Toch zal ook de leider uit de Jupiler Pro League wellicht toeslaan op de mercato. Ludovic Butelle mag zijn herkansing dan wel gegrepen hebben, de kans is vrij groot dat Blauw-Zwart een nieuwe doelman zal aantrekken.


Daarvoor werden de voorbije weken al verschillende pistes genoemd: gaande van Hendrik Van Crombrugge tot David Ospina, tweede doelman bij Arsenal. En nu valt nog een nieuwe naam. Zo zou Club volgens het Griekse Gazzetta ook in de running zijn Stefanos Kapino. Deze 23-jarige leek op weg om de vaste eerste doelman van Griekenland te worden, Ivan Leko zou hem nog kennen van zijn tijd als assistent bij PAOK. Momenteel is de international echter op een zijspoor geraakt bij Olympiakos en moet hij ern ten voordele van Silvio Proto, in de B-kern meetrainen.

UPDATE 20/12
De Brugse interesse in Kapino is volgens Het Nieuwsblad behoorlijk concreet en blijkbaar ook wederzijds. Zo zou de doelman aan zijn Belgische ploegmaats om inlichtingen wat betreft Blauw-Zwart hebben gevraagd. Indien Kapino tekent lijkt Ludovic Butelle daar het grootste slachtoffer van te worden. De Fransman is opnieuw een sterkhouder maar zou overbodig worden bij de komst van een nieuwe keeper en mag daarom nog steeds gratis vertrekken. Met oog op lange termijn zou Club vertrouwen houden in Horvath en Hubert.

LEES OOK: Super Sunday in JPL: aanduidingen refs speeldag 14 bekend

Club kan het seizoen beter uitdoen met Butelle ...

Meest recent

De Bruyne verschaft update over terugkeer uit ziekenboeg

De kwalificatie voor het WK lijkt louter nog een formaliteit, want tegen Liechtenstein en Kazachstan ...

16
16
Super Sunday in JPL: aanduidingen refs speeldag 14 bekend

Komend weekend staan er in de Jupiler Pro League heel wat fraaie affiches op het programma. Intussen ...

79
79
'Antwerp verrast: voormalig doelwit Anderlecht op proef'

Het gaat van kwaad naar erger met Antwerp, dat na de nederlaag tegen STVV is afgedaald tot de ...

81
81
Renard haalt gram: Anderlecht heeft goudhaantje beet

Dankzij een deugddoende zege tegen KV Mechelen zit Besnik Hasi weer steviger in het zadel bij RSC ...

175
175
Peter Vandenbempt ontroert iedereen: "Zij is voor mij..."

Hij is al jaren de stem die zaterdagnamiddagen kleurt, het geweten van het Belgische voetbal. ...

68
68
Baro op oorlogspad: AA Gent legt bom onder Pro League

Sinds de Pro League in februari de hervorming goedkeurde is er reeds heel wat inkt gevloeid over het ...

431
431
'Genk & Union neus-aan-neus in jacht op goalgetter'

KRC Genk boekte zondag een zuinige 0-1 zege tegen Westerlo. Met dank aan een doelpunt van Hyeon-gyu ...

172
172
Toby Alderweireld verrast iedereen met héél gewaagde sprong

Er was een tijd dat hij de tegenstanders van Manchester City, Real Madrid en Club Brugge met ijzeren ...

57
57
Hayen hakt knoop door: opvallende wissel bij Club Brugge

Hoogspanning in Jan Breydel, waar woensdag FC Barcelona op bezoek komt. Na de pandoering tegen ...

387
387
'D-Day bij Antwerp: Gheysens beslist over ontslag Wils'

Ook tegen STVV ging Antwerp zondag kansloos met de billen bloot. Met een schamele 11 op 39 op het ...

193
193
Celine Van Ouytsel breekt stilzwijgen: "Een bastaard!"

Celine Van Ouytsel is zonder twijfel één van de knapste vrouwen van het land én ...

482
482
'Renard in overdrive: Anderlecht all-in voor toptalent'

Ondanks de deugddoende zege tegen KV Mechelen loert de crisis nog steeds om de hoek bij RSC ...

370
370
Foulon, Dean & D'Hondt: Lardot ontleedt speeldag 13

Afgelopen weekend stond speeldag 13 op het programma in de Jupiler Pro League. Naar goede gewoonte ...

287
287
Gert Verhulst vs Marc Coucke: Onverwachte clash zindert na

Gert Verhulst en Marc Coucke hoeven geen introductie meer. De ene bouwde met Studio 100 een ...

115
115
'Code rood bij Antwerp: Gheysens richting uitgang?'

De crisis is compleet met Antwerp, dat door de nederlaag tegen STVV naar de voorlaatste plek in het ...

818
818
Essevee bestolen tegen Union? Dit zegt het reglement

Zulte Waregem zag zaterdag tegen landskampioen Union een einde komen aan een fraaie reeks van zes ...

183
183
'De Bruyne slikt: is dít z’n vervanger in januari?’

Napoli verrast níet met een kopie van De Bruyne, maar met een plan dat het elftal in balans ...

129
129
Jonge Duivels openen WK met fikse domper tegen Argentinië

België opende op het WK U17 in Qatar zijn toernooi met een zware match tegen Argentinië. ...

130
130
Union SG op cruise control: onstopbare machine?

Union SG won met 1-4 op het veld van Zulte Waregem. Een verdiende zege, al was de score wellicht wat ...

63
63
Degryse ziet 'kampioenenmaker' bij Anderlecht: "Kwaliteit"

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen, maar er zijn zeker nog werkpunten. Het is echter logisch ...

646
646
KRC Genk met schitterende parel: “Lust voor het oog"

KRC Genk is inzake resultaten aan de beterhand. Een 11 op 15, al was het programma weliswaar ...

191
191
Enrique oordeelt over werk Kompany: "Alle lof, maar..."

Dinsdagavond staat dé kraker van de vierde speeldag in de Champions League op het programma. ...

166
166
Dean krijgt zware straf: bondsparket eist megaschorsing

AA Gent verloor afgelopen weekend kansloos met 4-0 van OH Leuven. Trainer en spelers maakten geen ...

695
695
'Transferbom Chelsea: waanzinnig bod van 120 miljoen'

Chelsea is een ploeg die ondergetekende niet meer echt serieus neemt. Spelers aan- en verkopen is ...

126
126
O'Loughlin doorbreekt stilte: verrast USG iedereen?

Union SG speelt morgenavond in Madrid tegen Atlético. Iedereen verwacht een nederlaag, maar ...

91
91

Meer sportnieuws