De politie van Warschau neemt zijn voorzorgen voor het treffen tussen Polen en Rusland op dinsdag. Dat meldt
De Telegraaf. Beide supportersgroepen zijn niet vies van geweld en hebben in het verleden al met enkele schermutselingen te maken gehad. Een supportersmars van Russische fans vormt bovendien voor de lokale autoriteiten een extra uitdaging.
Met Polen tegen Rusland staat er dinsdag een belangrijk EK-duel op het programma. De vete tussen de landen kent een historische oorsprong. Polen leefde lang onder de dominantie van de voormalige Sovjet-Unie en de supporters van beide landen hebben sowieso al een agressieve reputatie.
5.000 fans van Rusland willen een mars lopen naar het stadion en dat is dus niet zonder gevaar. De politie vreest rellen en neemt daarom extra voorzorgen. "De voorbereidingen voor de wedstrijden leveren de grootste uitdaging voor de autoriteiten in de hoofdstad opâ€, zei de Poolse minister van Binnenlandse Zaken Jacek Cichocki. "We houden voortdurend oog op mogelijke escalaties.â€