Boakye nieuwe spits Anderlecht? Vanhaezebrouck duidelijk

door
Boakye nieuwe spits Anderlecht? Vanhaezebrouck duidelijk

De transfermarkt komt met rasse schreden dichterbij en dus nemen ook de geruchten met de dag toe. Landskampioen RSC Anderlecht trekt alvast met zekerheid de transfermarkt op. Door het falen van Lukasz Teodorczyk zouden de Brusselaars in eerste instantie een nieuwe spits zoeken.


Eén van de namen die steeds nadrukkelijker aan RSCA wordt gelinkt, is de Ghanees Richmond Boakye. Op de persconferentie van vrijdagmiddag werd Hein Vanhaezebrouck gepolst naar de interesse in de sensatie van Rode Ster Belgrado, maar de trainer was duidelijk. "Ik geef geen commentaar op geruchten. Niet bij Gent, bij Anderlecht nog minder", klonk het bij Het Nieuwsblad.

Tot januari zal Vanhaezebrouck het sowieso moeten doen met Teodorczyk en dus nam hij de Pool toch maar in bescherming. "Ik moet ervoor zorgen dat hij zijn beste niveau en zijn rendement terugvindt door hem te pushen, door hem te steunen, door samen te werken aan een aantal zaken die beter kunnen. Teo is zondag tegen Kortrijk geschorst wat hem wat extra tijd geeft om een aantal zaken op een rijtje te zetten. Daarna zien we wel."

POLL: Heeft RSCA wel een nieuwe spits nodig?

Meest recent

KRC Genk-voorzitter roept duidelijke boodschap naar refs

KRC Genk staat op een derde plek in de Champions Play-Offs, maar de Limburgers hebben alles nog in ...

23
23
Thomas Vermaelen richt zich tot Sonck: "F*cking hell!!"

Wesley Sonck en Thomas Vermaelen kenden een rijkgevulde carrière en waren uiteraard ook lange ...

27
27
Noa Lang laat monden openvallen met tattoo: “Ik heb schijt”

Noa Lang is een apart figuur, zowel op als naast het veld. De Nederlandse buitenspeler maakte de ...

37
37
Verrast Maxim De Cuyper met transferkeuze?

Maxim De Cuyper is dit seizoen één van de dragende krachten van Club Brugge. De ...

211
211
‘Bizarre Chelsea-oorlog rond Roméo Lavia barst los'

Roméo Lavia kent een persoonlijk rampseizoen bij Chelsea, maar de middenvelder wordt nog ...

30
30
Bondscoach Rudi Garcia trouwt met Italiaanse schone Brienza

Rudi Garcia (61) maakte een goede eerste indruk als bondscoach van de Rode Duivels en ook naast het ...

17
17
'Anderlecht geeft grote Vertonghen-hint voor bekerfinale'

Er viel donderdagnamiddag niets dan goed nieuws te rapen bij Anderlecht. Het bezorgde zichzelf een ...

161
161
PSV-trainer schenkt klare wijn over 'degradatie' Bakayoko

Vorig seizoen had hij nog een groot aandeel in het boerenjaar van PSV, maar deze jaargang verging ...

36
36
'Real schakelt Man Utd in: transfer aan halve prijs'

Er hangen dezer dagen stormwolken boven het Bernabeu. De uitschakeling in de kwartfinale van de ...

54
54
Antwerp-target geeft hint: "Zou een goede stap zijn"

Antwerp beleefde donderdag een pijnlijke namiddag tegen Anderlecht. Dat was met een rasecht B-elftal ...

153
153
Hoezo wrevel? Müller komt met mooie woorden voor Kompany

Op het einde van het seizoen neemt Bayern München na maar liefst 25 jaar afscheid van Thomas ...

97
97
Vandenbempt voorspelt zware jaren voor deze topclub

De Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League is al snel een competitie op twee snelheden ...

570
570
TRANSFERUURTJE: 'Transferwending bij Anderlecht, ster wil Real verlaten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

524
524
Peter Croonen grijpt in na ‘titelstress’ KRC Genk

KRC Genk stond in de reguliere competitie een heel seizoen aan de leiding, maar in de Champions ...

408
408
'Pijnlijk vertrek bij KV Mechelen in de maak'

Bas Van den Eynden speelde in de jeugd van Beerschot en Westerlo, maar sinds 2018 draagt hij het ...

397
397
Rode Duivels eren ‘legende’ Jan Vertonghen tegen Wales

Jan Vertonghen stopt aan het einde van het seizoen met voetballen. De verdediger kende een straffe ...

54
54
‘Knaller Rodrygo: grootmacht legt 80 miljoen op tafel’

Real Madrid staat op het punt om ferm te veranderen. Carlo Ancelotti kon dit seizoen geen prijs ...

93
93
Standard Luik draait Anderlecht een ferme transferloer

Standard Luik wil de weg naar de top weer inzetten. Achter de schermen is de club volop bezig met de ...

224
224
Club-smaakmaker verrast: ‘Kans is groot dat hij blijft’

Club Brugge won met 4-1 van KAA Gent in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart kwam op achterstand, ...

727
727
'AA Gent hoopt op miljoenen: wachten op akkoord'

Voor AA Gent zijn de play-offs stilaan een calvarietocht aan het worden. Ze slikten donderdag alweer ...

144
144

Meer sportnieuws