Verheyen komt met waarheid achter Svilar-affaire

1482
Verheyen komt met waarheid achter Svilar-affaire

Hoewel hij nog maar 18 jaar is, was er de voorbije weken heel wat te doen rond Mile Svilar. Het toptalent vertrok in onmin bij RSC Anderlecht om daarna plots eerste doelman te worden bij het grote SL Benfica. Daarnaast was er ook heel wat doen omtrent zijn mogelijke keuze voor Servië als nationale ploeg.


Daar zou hij immers de garantie krijgen om meteen bij de eerste ploeg aan te sluiten. Bovendien heerste er bij de Belgische U19 een soort van conflict met bondscoach Gert Verheyen, al zet die nu wel de puntjes op de i. "Het zou belachelijk zijn als Svilar zegt dat hij niet meer voor België speelt wegens die problemen bij de U19. Ik heb Mile voor het seizoen nog gebeld. Hij zat toen met die transferzorgen, en ik begreep ook wel dat hij niet meer voor de U19 moest spelen als hij in de eerste ploeg zou staan bij Benfica. Maar hij nam gewoon niet op, belde niet terug. Dan houdt het voor mij op", klonk het in Het Nieuwsblad.

Dat Verheyen nu terugkomt op deze affaire is overigens niet van zijn gewoontes. "Ik zou daar publiekelijk niet op gereageerd hebben, maar als vader Svilar zegt dat hij niets meer van ons heeft gehoord, móét ik wel reageren. Dat was ook niet om een voorbeeld te stellen. Het is gewoon simpel: als je gebeld wordt, bel dan terug. Voor 99 procent van de spelers is dat nooit een probleem. Maar er zijn er nóg die hun eigen ruiten aan het ingooien zijn."

LEES OOK: Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

Heeft het nog nut om voor Roberto Martinez om met Svilar aan tafel te gaan?

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

47
47
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

48
48
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

72
72
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

70
70
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

141
141
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

191
191
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

73
73
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

99
99
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

71
71
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

118
118
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

19
19
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

80
80
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

206
206
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

119
119
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

102
102
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

947
947
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

73
73
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

158
158
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

107
107
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

42
42
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

393
393
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

432
432
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

206
206
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

415
415

Meer sportnieuws