AA Gent heeft de Europese uitschakeling goed verteerd. Het klopte Charleroi in eigen huis met 2-0 en rukt zo op naar de tweede plaats in de rangschikking.
Beide ploegen zorgden voor een aangenaam kijkstuk. De bezoekers uit Henegouwen zorgden voor de eerste dreiging. Cyril Théréau stelde doelman Jorgacevic op de proef maar de Serviër kwam gevat tussen. Gent was zeker niet de mindere. Nadat Olufade al in het zijnet had getrapt, liet Roberto Rosales op het half uur de 1-0 liggen. Twee minuten later was het toch raak voor Gent. Bernd Thys verlengde een vrije trap van Bryan Ruiz met het hoofd in doel. Charleroi leek even van slag en had geluk toen Zlatan Ljubijankic net voor de rust een dot van een kans de nek omwrong.
Kort na de hervatting moesten de Carolo’s met tien verder. Abdessalam Benjelloun liet zich wat al te opzichtig vallen en pakte een tweede gele kaart. Tien minuten legde alweer Bernd Thys de wedstrijd in een definitieve plooi. Thys plaatste het leer netjes onder de lat, Laquiat was kansloos. Voor Gent volstond het daarna de aanvalsgolven op te vangen en de wedstrijd rustig uit te tikken.
Scoreverloop:
1-0 (’37) Bernd Thys
2-0 (’66) Bernd Thys