FC Barcelona speelt in het aankomende weekend in de Primera División tegen Sevilla en dat wordt de zeshonderdste wedstrijd van superster Lionel Messi in het shirt van de Catalanen. Een méér dan heugelijk feit, aldus oefenmeester Ernesto Valverde.
In gesprek met de Spaanse media zegt de coach: "Messi speelt gewoon zijn zeshonderdste wedstrijd voor Barça, niet normaal! Zeshonderd duels bij een club, en dan de doelpunten die hij voor de ploeg heeft gemaakt, de manier waarop hij iedere week belangrijk was en nog steeds is. Ongelooflijk. Eigenlijk kom ik superlatieven tekort. Het zijn ook niet alleen die zeshonderd duels hè, maar vooral wat hij in die wedstrijden betekend heeft voor de stad Barcelona en het voetbal."
.@FCBarcelona: “???? #Messi600
— Quotes on Messi ????️ (@MessiQuote) 3 november 2017
On Saturday, Leo Messi could play game number 600 for Barça. He has scored 523 goals and won 30 titles so far.” pic.twitter.com/rp6qLf1JE5
LEES OOK: Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend
Kobe K