Hoewel beide ploegen al een tijdje niet meer in dezelfde reeks uitkomen, blijft er een bepaalde vorm van rivaliteit heersen tussen Club Brugge en Cercle Brugge. Vooral dan onder een deel van de supporters. En dat werd de voorbije nacht nog eens pijnlijk geïllustreerd.
Zo werd een koppel Cercle-fans uit Torhout het slachtoffer van vandalisme. Hun huis en auto werden beklad door enkel imbecielen. Zo werd het woordje 'CLUB' bijvoorbeeld met blauwe verf op de motorkap van de wagen gezet. Een vervelende affaire die Blauw-Zwart niet zomaar laat passeren.
Zo zal Club samen met een garage uit Jabbeke de kosten voor het herstel van de auto op zich nemen. "Het is eigenlijk niet aan Club Brugge om dit op te lossen, maar we zijn wel dankbaar. Het verzacht ons materieel leed", reageerde slachtoffer Sylvie Campe.
Ook Cercle heeft inmiddels gereageerd op deze affaire en doet meer dan zijn best om het koppel te ondersteunen. "Cercle betreurt het voorval ten zeerste en roept op tot positief supporteren in een open, respectvolle en constructieve sfeer. Om de slachtoffers Jochen en Sylvie, beiden grote Cercle-supporters, een hart onder de riem te steken, schenkt Groen-Zwart hen voor de wedstrijd Cercle-Westerlo van komende zondag 5 november, een volledig VIP-arrangement", klinkt het op de officiële website van de Vereniging.
LEES OOK: Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie
Kobe K