Na een zure 0 op 12 pakt Zulte Waregem eindelijk opnieuw de drie punten. Thuis was de ploeg van Francky Dury te sterk voor rode lantaarn KV Mechelen. De coach was na de wedstrijd dan ook een tevreden man.
"Het is een verdiende overwinning, zeker op basis van onze eerste helft.", begint Dury tegenover Sporza. "We hebben bij momenten goed voetbal gebracht tegen een ploeg die laag stond. Dat was niet altijd makkelijk."
Na een 0 op 12 is die overwinning zeer welkom. Toch maakte de trainer van Zulte Waregem zich geen zorgen in de mindere positie van zijn club. "Iedereen is hier de laatste jaren wat verwend geweest en we zitten nu in een atypische situatie. Ik vind het persoonlijk leuk, want als we hier door raken zijn we toch weer een ervaring rijker.", aldus Dury.
LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet
JonasVanCraen