Er waren in de afgelopen periode wat twijfels over de toekomst van FC Barcelona, met betrekking tot de ontwikkelingen rond de Catalaanse onafhankelijkheid. Maar inmiddels is duidelijk dat de politieke situatie geen invloed zal hebben op het voortbestaan van de club. En dus kan het merk 'FC Barcelona' nog wat groter gemaakt worden.
Zo zouden er weldra verschillende overdekte pretparken worden gebouwd die in teken staan van de Catalaanse topclub. "De bezoekers worden straks dankzij virtual reality-attracties, simulatoren en interactieve videoprojecties ondergedompeld in de wereld van de Spaanse topclub. Daarnaast komen er ook speciale FC Barcelona-cafés en -winkels", zo schrijft Het Laatste Nieuws.
Normaal gezien zouden deze parken tegen 2020 de deuren openen. Om deze realisatie tot stand te brengen, werkte Barça samen met het bekende Parques Reunidos, deze Spaanse pretparkgroep is ook onder meer eigenaar van Bobbejaanland.
LEES OOK: Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend
Kobe K