Het is nog altijd onzeker of Mark Looms ook volgend seizoen bij Heracles Almelo speelt. De verdediger kan zijn contract in Almelo verlengen, maar wil interesse van andere clubs afwachten.
De 31-jarige Looms beseft dat als hij ooit nog ergens anders wil spelen, het nu de kans is. "Ik ben transfervrij. Als ik wat wil, is dit het moment", aldus de mandekker tegenover
TC/Tubantia. Eerder maakte NAC Breda al bekend geïnteresseerd te zijn in Looms. Ook enkele buitenlandse clubs toonden belangstelling. "De komende weken ga ik met mijn familie eens overleggen wat we willen. Het is niet zomaar een beslissing, dus daar neem ik de tijd voor."
Looms was afgelopen seizoen voor het twaalfde jaar achtereen actie in het shirt van Heracles. Hij speelde tot nu toe 326 wedstrijden voor de club waarin hij tien maal doel trof.
LEES OOK:
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate