Dinsdag werken de Rode Duivels hun laatste kwalificatiewedstrijd voor het
WK in Rusland af. De tegenstander, in wat een galaduel moet worden, is Cyprus. Bondscoach Martinez zal, net als in Bosnië, wel enkele spelers moeten missen.
Zo zal Romelu Lukaku ook tegen de Cyprioten hoogstwaarschijnlijk niet spelen. De wedstrijd in Sarajevo eistte ook nog twee andere slachtoffers: Marouane Fellaini en Yannick Carrasco. Axel Witsel keert wel terug uit schorsing en lijkt de logische vervanger te zullen worden van de geblesseerde middenvelder van Man Utd.
Eden Hazard hoopt dat zijn broer Thorgan de vervanger wordt van de geschorste Carrasco. Die heeft er zelf alvast vertrouwen in: “Ik ben er klaar voor.” Zo zegt hij in
Het Nieuwsblad. “Ik heb defensief vooruitgang gemaakt, want dat is verplicht in Duitsland. En ik ben het nu ook gewend om veel heen en weer te lopen. Nacer Chadli is ook een kandidaat, de coach zal beslissen.”