Club Brugge heeft na vijf speeldagen nog altijd het maximum van de punten en probeert straks in Moeskroen zijn zegereeks verder te zetten. De Henegouwers zijn echter uitstekend aan het seizoen begonnen en staan zelfs in de top zes. Een sinecure wordt dat dus niet.
Door de uitstekende resultaten heeft Mircea Rednic weinig reden om zijn ploeg te wijzigen. In vergelijking met de laatste partij voor de interlandbreak - een gelijkspel tegen KV Kortrijk - verschijnt er één nieuwe naam aan de aftrap. Olinga wordt in de ploeg gedropt ten nadele van Nkaka.
Bij Club Brugge voert Ivan Leko zelfs geen enkele wijziging door in vergelijking met de 4-0-zege tegen Standard. Vanaken speelt opnieuw in steun van Wesley en Diaby, Refaelov zit opnieuw op de bank.
LEES OOK:
Kwalijk gerucht: 'Trainer kreeg commissie op transfer Club'