Het is al enkele jaren een feit dat Belgische spelers hot zijn in Engeland. Er zijn ondertussen een hoop landgenoten actief in de Premier League en enkele van hen schopten het tot de uitblinkers van de competitie.
Eden Hazard en Romelu Lukaku zijn de twee grootste Belgische sterren over het Kanaal, zo blijkt althans uit verkoopcijfers van SportsDirect. De sportwinkelketen bracht zijn lijst met de meest populaire shirtjes uit.
Daaruit blijkt dat Lukaku en Hazard enkel Paul Pogba moeten laten voorgaan in de verkoopcijfers. De Fransman gaat zijn ploegmaat en boezemvriend voor, Hazard staat op drie. Al moet wel gezegd dat SportsDirect niet van alle teams shirts verkoopt. Zo is er in de lijst geen spoor van Kevin De Bruyne of Vincent Kompany omdat de truitjes van Manchester City niet in het aanbod van de keten zitten.
LEES OOK:
Eden Hazard zet ex-club in vuur en vlam met straffe stunt