De eerste vijf speeldagen in de
Jupiler Pro League hebben voor de nodige verrassingen gezorgd. Terwijl KV Oostende, AA Gent,
Anderlecht en Standard in de rechterkolom kamperen, wordt de top zes gekleurd door clubs als STVV, Moeskroen en Antwerp.
Vooral die laatste blijkt een revelatie. "Vooralsnog waren bijna alle wedstrijden een feest. Dat komt door die Engelse ambiance die de fans creëren. Gisteren zaten ze zowat overal in het stadion. Maar ook wel door het elftal op het veld. Het scoort en laat scoren. Het elftal lijkt fysiek paraat, heeft de juiste mentaliteit en ook wel kwaliteiten met een paar spectaculaire spelers", ziet ook Peter Vandenbempt bij
Sporza.
De commentator waarschuwt de clubs die Play-Off I ambiëren dan ook. "Alles zit op dit moment ook mee voor Antwerp. Dat is wel vaker zo dat de nieuwkomer in de eerste weken nog in de flow zit na de promotie. Maar in dit geval is het een club met veel geld, een ervaren trainer en D’Onofrio. Als ik Gent, KVO, KV Mechelen of Standard was, zou ik Antwerp toch niet te ver laten lopen."
LEES OOK:
'Cashbom bij Antwerp: waanzinnig prijskaartje bekend'