Club Brugge trekt deze week met vertrouwen richting Istanbul na de overtuigende 0-4-zege in KSC Lokeren. Maar ondertussen is de vice-kampioen nog niet klaar op de mercato. Vooral aan uitgaande zijde mag er nog heel wat beweging verwacht worden.
Zo bevestigde manager Vincent Mannaert bij
Vista dat Bjorn Engels én Stefano Denswil allebei nog kunnen vertrekken. "Ze hebben nog een langlopende overeenkomst en voor ons niveau zijn het twee uitstekende verdedigers, dus voor ons hoeven ze zeker niet te vertrekken. We weten echter dat we tot 31 augustus op alles moeten voorbereid zijn: verlengd verblijf van beiden, vertrek van één van de twee of zelfs het vertrek van allebei."
Daarbij leek Denswil de meest concrete interesse te genieten, vooral Hamburg SV werd genoemd. "Ze waren inderdaad met een delegatie in het stadion, maar er is nog niets geofficialiseerd. Er zijn wel contacten, maar die zijn niet concreet genoeg om hem uit de ploeg te zetten. En nogmaals, wat mij betreft kunnen ze perfect nog een jaar bij club spelen."
IZQUIERDO
In het geval van Gouden Schoen José Izquierdo liggen de kaarten dan weer anders. "Bij Izquierdo is het veel concreter. Laat ons zeggen dat het daar veel meer in richting van een
transfer gaat en dat kan snel gebeuren. Veel sneller dan bij Engels en Denswil", aldus Mannaert. Er lijken dus wel degelijk concrete onderhandelingen lopende omtrent de Colombiaan, met welke ploeg is nog niet geweten.
LEES OOK:
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’