KRC Genk investeerde de voorbije jaren vooral in jonge talenten die het met winst kan doorverkopen. Dat bleek ook deze zomer weer, met de komst van Benson (20) en Maehle (20). Maar de Limburgers haalden ook één ervaren kracht binnen met de 32-jarige doelman Danny Vukovic.
Voor het Belgische publiek een nobele onbekende, maar Eric Abrams kent Vukovic goed. Hij is sinds 2014 immers technisch directeur van de Australische voetbalbond. "Hij is iets minder proactief dan Ryan. Die speelt vaak echt als libero - Ryan is wat dat betreft echt wereldklasse. Maar Vukovic is zeker geen defensieve doelman, hij durft mee te voetballen. Zowel met rechts als met links", klinkt het in
Het Laatste Nieuws.
"In Australië staat hij bekend als een echte 'shotstopper', zeer explosief, zeer goede reflexen. En ook die typische Australische werkersmentaliteit zit er in gebakken. Hij zal een schitterende gids zijn voor die twee jonge keepers achter hem, Jackers en Coucke."
LEES OOK:
JPL-trainers duiden kampioen nu al aan: twéé uitdagers