Een nieuwe coach wordt normaal gezien eind deze week voorgesteld, maar een nieuwe sportieve baas heeft Royal Antwerp FC al. Zo stuntte de Great Old met de grote terugkeer van Luciano D'Onofrio in het Belgische voetbal. Er worden alvast grootse dingen verwacht van de voormalige Standard-baas.
En volgens Ludo Vandewalle, chef voetbal van
Het Nieuwsblad, is er aan motivatie geen gebrek bij de Italo-Belg. "Over zijn vurig verlangen om nog eens een club (mee) te leiden, hoeft niemand zich zorgen te maken. Zijn gedwongen vertrek bij Standard is verteerd, maar niet vergeten. Zes maanden later werd hij afgeserveerd bij
Anderlecht. Hoewel zijn kameraadschap met voorzitter Roger Vanden Stock intact bleef, wil hij daar ook nog iets bewijzen. Tel daarbij de Italiaanse trots om zich nog eens te tonen ... ."
Vandewalle denkt dan ook dat slechts twee zaken een nieuwe triomf van de
Great Old in de weg kan staan. "D'Onofrio maakte al snel duidelijk dat hij en hij alleen het sportieve beleid zal sturen. Paul Gheysens is deskundig en mensenkenner genoeg om daarmee akkoord te gaan, maar rekent op een mooie herhaling van het verhaal dat D'Onofrio in Luik schreef. Alleen een gebrek aan geduld of een clash van ego's kan de Bosuil van nieuwe hoogtepunten houden."
LEES OOK:
'Antwerp kan cashen: ruwe diamant al richting exit?'