AS Monaco nam Cercle Brugge over en de zoon van de eigenaar van Leicester City nam OHL over. Toch is het volgens Chris Vandebroeck, voorzitter bij de Leuvenaars, helemaal anders dan in Brugge.
"Dit is geen overname door Leicester City. Dat is de reden waarom we in november vorig jaar niet met AS Monaco in zee zijn gegaan: we hadden het gevoel dat zij vooral op zoek waren naar een club waar ze spelers konden laten rijpen. Ik sluit niet uit dat er een of meerdere spelers van Leicester naar OHL komen", zegt hij in
Sport/Voetbalmagazine.
"Als die een meerwaarde betekenen, zie ik geen bezwaar. Ik sluit ook niet uit dat er een Thais talent komt genieten van onze hoog aangeschreven jeugdopleiding, maar er zullen hier niet elke maand tien testers aanspoelen. De Thai zien mogelijkheden in Leuven – een stadion met Europese licentie, prachtige trainingsfaciliteiten, sociale werking, de jeugdwerking –, daar gaat het om, en niet om het gerucht dat ons het water aan de lippen stond, want dat klopt niet. wel is het zo dat wij met ons huidige sportieve budget niet meer concurrentieel waren met de andere ploegen uit 1B."
LEES OOK:
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag