Standard Luik zag vorige week kampioenentrainer Michel Preud'homme een contract ondertekenen bij AA Gent. Preud'homme maakte Standard Luik afgelopen seizoen kampioen, en dus is zijn vertrek toch wel opvallend te noemen. De Luikse club moet nu op zoek naar een vervanger, en die vervanger zou in de bovenste regionenen van het trainersgilde gezocht worden. Zo worden Didier Deschamps en Javier Clemente genoemd als opvolgers van de Belgische ex-doelman.
Makelaar en technisch directeur van Standard Luciano D'Onofrio zou met zijn contacten een topcoach willen zoeken. Eerder lukte het hem al om naast het aanstellen van Preud'homme toptrainers als Johan Boskamp, Robert Waseige en Tomislav Ivic bij Standard aan het roer te krijgen.
Het Belang van Limburg meldt de naam van Deschamps, die eerder trainer was van AS Monaco en Juventus en in verband werd gebracht met Chelsea. Clemente, die bondscoach van Spanje en Servië was en momenteel werkzaam is bij Real Murcia, zou ook genoemd worden bij de Belgische topclub.
Ook de namen van Arthur Jorge, die bondscoach van Kameroen was, en Jean Fernandez, de oud-trainer van Auxerre en FC Metz, zingen rond op Sclessin.