José Mourinho ziet genoeg uitdagingen voor zijn komende jaren als hoofdtrainer bij Real Madrid. De Portugese oefenmeester verlengde maandag zijn lopende verbintenis met twee jaar, waardoor
The Special One nu tot 2016 onder contract staat in de Spaanse hoofdstad.
In het verleden werkte Mourinho onder meer bij topclubs als Internazionale en Chelsea, maar nergens is men zo veeleisend als in Madrid, meent hij. "De verwachtingen zijn hier altijd erg hoog en dat zorgt ervoor dat ik altijd alles van mijzelf vraag", erkent hij op de website van de kampioen van de Primera División. "Ik moet groeien als coach en ik denk dat hier de perfecte uitdaging voor mij ligt de komende vier jaar.
"Ik heb deze grote uitdagingen nodig om beter te presteren", vervolgt Mourinho, die bij Real de Champions League nog niet op zijn palmares noteerde. "Ik ben er zeker van dat er dit jaar veel mensen supporter van Real zijn geworden omdat we het mooiste voetbal van de wereld hebben gespeeld. We hebben alleen de Champions League niet gewonnen, maar dat moet geen obsessie voor ons worden."
LEES OOK:
Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens