RSC
Anderlecht kijkt in het buitenland vaak rond naar spelers die in het verleden top waren in de Belgische competitie en nu op een zijspoor zitten. Eén speler zit in zo een situatie.
En dat is Laurent Depoitre. De aanvaller mag FC Porto verlaten. André Monteiro, Porto-watcher voor Record geeft dat aan in
Het Nieuwsblad. "FC Porto zal in de zomer misschien een van zijn spitsen ten gelde willen maken, maar dan nog lijkt het mij uitgesloten dat ze Depoitre plots weer als eerste keus zullen zien. Ik denk dat Porto in de zomer zal proberen zo veel mogelijk van het geld dat het betaalde voor Depoitre te recupereren met een verkoop of een uitleenbeurt met aankoopoptie."
Hij weet waarom Depoitre faalt in Portugal. "Laurent moet het vooral van zijn fysieke kwaliteiten hebben, terwijl bij Porto van een speler een hoog technisch niveau verwacht wordt. Ik denk niet dat Depoitre technisch onderlegd genoeg is."
LEES OOK:
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."