Gary Cahill slaagde er met Chelsea afgelopen zaterdag in om de Champions League te winnen. De 26-jarige Engelsman spreekt lovende woorden over de ervaren spelers in de selectie.
André Villas-Boas, voorheen trainer van Chelsea, wilde het voornamelijk doen met jonge spelers, maar onder Roberto Di Matteo kwamen de vedettes weer meer aan het spelen toe. "Frank Lampard was fantastisch. Ashley Cole was geweldig en is misschien al jaren de beste linksback ter wereld. Didier Drogba stond opnieuw op in een grote wedstrijd", aldus Cahill.
"Je leert van zulke spelers. Hopelijk kan ik snel leren", ging Cahill zijn verhaal verder. "Ik voelde druk, de aanvoerder was er niet. Ook was er sprake van een grote wedstrijd. Het betekende veel voor de club."
"Chelsea speelt komend seizoen opnieuw in de Champions League", aldus Cahill. "Deze ervaring krijg je alleen door het spelen van zulke wedstrijden, zoals tegen Barcelona en Benfica. Ook voor mezelf is het een goede ervaring om me te ontwikkelen."