RSC
Anderlecht zag tegen Manchester United één helft lang sterren, maar herpakte zich na de rust. De Engelsen waren toen nog steeds de dominante ploeg, de Brusselaars maakten het hun wel knap lastig. En bovendien tekende Leander Dendoncker ook nog eens voor de fraaie 1-1-eindstand.
Desondanks komt er opnieuw kritiek op coach René Weiler, die wederom schoof met zijn basisploeg. "Anderlecht kreeg niet toevallig pas op het einde het duel een beetje in evenwicht. Geen toeval dat Chipciu, Teodorczyk en Hanni toen wèl op het veld stonden. Het zijn vaste basisspelers in competitieduels tegen Sint-Truiden, Moeskroen en Westerlo, maar zitten op de bank in een Europese kwartfinale tegen één van de grootste clubs van de wereld. We kunnen ons niet voorstellen dat de Âbetrokken spelers daar vrolijk van worden", schrijft Ludo Vandewalle, chef voetbal van
Het Nieuwsblad.
En hoewel daags nadien de topper tegen
Club Brugge wacht, wordt Weiler toch aangeraden om zijn beste spelers op te stellen op Old Trafford. "Het wordt hoe dan ook een gelegenheid voor Anderlecht om nog eens een Europese halve finale te halen. Wil iemand dat ook aan de Anderlecht-trainer vertellen, zodat er toch met de beste ploeg kan worden aangetreden?"
LEES OOK:
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit