Guus Hiddink vindt Chelsea de terechte winnaar van de Champions League.
The Blues versloegen Bayern München zaterdagavond na het nemen van strafschoppen. Nederlander Arjen Robben nam een hoofdrol op zich door in de verlenging een strafschop te missen.
"Terecht, Chelsea en haar betrokken mensen verdienen dit succes", aldus Hiddink tegenover
AD Sportwereld.
Tsaar Guus was in 2009 nog werkzaam als trainer van de Londenaren.
Hiddink baalde wel van de gemiste strafschop van Robben. "Tja. Heel misschien wil hij zo langzamerhand té graag. Ik had het idee dat er bij die penalty een blokkade op hem zat. Hij stond daar niet zonder een 'tweede gedachte'. Hij leek me niet vrij in zijn hoofd. Jammer voor hem, echt jammer."
Voor Robben en Oranje staat dinsdagavond het oefenduel met Bayern München op het programma. "Een draak van een wedstrijd. Ik dacht zaterdagavond al: bel elkaar in godsnaam op, zeg dat je die wedstrijd niet wil. Vooral Bayern zal echt niet willen. Maar ja, wie zal de telefoon pakken?"
LEES OOK:
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash