Romelu Lukaku is aan een ijzersterk seizoen bezig bij Everton. Marc Degryse ziet dat de 23-jarige aanvaller veel progressie heeft gemaakt en hij geeft de Rode Duivel dan ook goede raad.
"Romelu Lukaku kende tegen Griekenland een moeilijke wedstrijd, maar hij bleef geduldig wachten op dat ene moment. Hij maakte een zeer mooi doelpunt en gebruikte zeer goed zijn lichaam. Lukaku maakte veel progressie op fysiek en mentaal vlak, want na 89 minuten scoren wanneer je amper een goede bal hebt gekregen, je moet het maar doen."
"Ik denk dat hij de goede keuze maakt door niet bij te tekenen bij Everton. Hij moet een club kiezen die in de Champions League actief is, want daardoor kan hij nog meer progressie maken", zegt hij in
Sport/Footmagazine.
LEES OOK:
Wending Lukaku in de maak: bondscoach Garcia gespot