Milan Jovanovic, de aanvaller van RSC
Anderlecht, verkast niet naar Al-Shabab, de ploeg van oefenmeester Michel Preud’homme. De 31-jarige Serviër wil liever in België blijven bij
Paars-Wit, waarmee hij dit seizoen de titel veroverde.
De Saudische kampioen Al-Shabab wilde voor Jovanovic graag overnemen van Anderlecht. Het zou daarvoor naar verluid veel geld voor over hebben, maar de Serviër zelf zou een avontuur in het Midden-Oosten niet zien zitten.
Hij wil zelf bij Anderlecht blijven, want technisch directeur Herman Van Holsbeeck beloofde de spits een verbeterd contract als de Brusselaars kampioen speelden. Of Anderlecht zijn zwaar contract wil verbeteren, blijft nog maar de vraag, want Jovanovic is al een grootverdiener bij de ploeg. Ook zou het meer van hem verwachten dan dat hij liet zien dit seizoen.