Pepe (foto) hoopt dat hij met Real Madrid nog veel meer titels zal winnen. De Madrilenen wonnen zondag in eigen huis hun laatste competitiewedstrijd van Real Mallorca (4-1), waardoor de formatie van trainer José Mourinho het historische aantal van honderd punten bereikte.
"Het is een genot om elke dag met mijn ploeggenoten te mogen trainen", vertelde Pepe op het digitale huis van Real Madrid. "Daarnaast ben ik blij om deel uit te kunnen maken van deze prachtige club, die me altijd heeft gesteund. Ik hoop dat we nog veel meer titels zullen vieren in Estadio Santiago Bernabéu."
Zijn teamgenoot Marcelo ondersteunt de woorden van de verdediger. "Ik ben erg gelukkig. We moeten volgend jaar deze lijn doortrekken en dan kunnen we opnieuw de titel vieren met onze fantastische supporters. We zijn erg blij met het behalen van het record van honderd punten in de Primera División", besloot de Braziliaan.
LEES OOK:
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement