Club Brugge haalde een jaar geleden enkele nieuwe spelers binnen. Eén van hen speelde vroeger in de Ligue 2 in Frankrijk. Hij kwam enkele keren dicht bij een overgang naar de Ligue I.
Benoit Poulain speelde jarenlang voor Nimes. Hij trok naar KV Kortrijk. De Ligue I was enkele keren bijna een feit. "Het jaar vooraleer ik naar België kwam, was Bordeaux bijvoorbeeld heel concreet. Het was zo goed als rond, maar dan veranderde de club van trainer en die koos voor iemand anders", zegt hij in
De Krant van West-Vlaanderen.
"Ik heb ook dicht bij Lens gestaan. Ik hou van dat stadion en dat publiek en ben er ook twee of drie keer geweest, maar toen kwam er een voorzitterswissel en sprong de
transfer af. Natuurlijk wil je jezelf altijd verbeteren, maar ik had nog een contract bij Nîmes en wou ook niet zomaar ergens naartoe."
LEES OOK:
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'