Yves Vanderhaeghe zit aan zijn 100ste wedstrijd als hoofdtrainer. Hij boekte successen bij KV Kortrijk en KV Oostende. Hij blikte terug op zijn mooiste momenten.
"In mijn eerste jaar als hoofdtrainer was het een beetje wennen na jaren dienst als assistent. Plots was het 'trainer' en niet langer 'Yves'. Een eerste topmoment was de 1-7-overwinning met Kortrijk in Oostende. We speelden toen heel aanvallend en ik denk dat ik daardoor vandaag tewerkgesteld ben bij Oostende", zegt hij in
Het Laatste Nieuws.
"Daar was de zege tegen
Anderlecht (3-1) van vorig seizoen een nieuw hoogtepunt. Ondanks de gelijkmaker lieten we ons hoofd niet hangen en behaalden we via Cyriac en Musona alsnog een schitterende overwinning. De openingswedstrijd van dit seizoen was een derde hoogtepunt. Veel fans leefden toe naar de wedstrijd tegen
Club Brugge in de nieuwe Versluys Arena. Winst tegen Club was dan ook een hoogdag voor KVO. Bij de late winning goal van El Ghanassy ontplofte het stadion."
LEES OOK:
‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’