Verruilen in januari twee spelers van Zorya Luhansk de Oekraïense competitie voor de Belgische Jupiler Pro League? Die kans is alvast aanwezig. Twee spelers worden alvast genoemd in de Oekraïense media.
De Braziliaanse linkerverdediger Rafael Forster zou interesse genieten van een Belgische club. De trainer van de club ontkent het alvast. Er is ook interesse vanuit Turkije en van Dinamo Kiev voor de 26-jarige speler. De speler scoorde al 5 keer in 20 wedstrijden. In België zoekt Anderlecht een linksvoetige verdediger. Het is niet bekend of zij interesse hebben in de speler.
Dan is er ook nog Ivan Petryak. De 22-jarige middenvelder is een sterkhouder en speelde dit seizoen al 30 wedstrijden. Hij scoorde 6 keer. Het zou gaan om een Belgische club die meestrijdt voor de titel.