Jelle Vossen was andermaal bepalend voor zijn team KRC Genk. De Limburger gaf een assist, en pikte ook zelf zijn doelpunt mee. Genk was de efficiëntste ploeg, en won dan ook met 2-3 van Standard.
"Ik weet het, het was niet echt goed. In deze fase zijn de spelers bij alle ploegen vermoeid", is Vossen eerlijk. "Maar dat is nu van geen tel, de drie punten zijn het belangrijkste. Wie maalr er om hoe we dan winnen? Er wachten ons nog twee finales en dan is het gedaan. Maar goed ook, want het begint in de benen te kruipen."
Jelle Vossen is topschutter bij Genk, met negentien doelpunten uit 35 matchen, goed voor zo'n 0,54 doelpunten per match. Enkel Perbet (Bergen) scoorde dit seizoen al meer, maar liefst 25 keer.
LEES OOK:
Euvrard wil tegen AA Gent komaf maken met pijnlijk cijfer