Even later moest Panathinaikos Berg wisselen met een blessure. Een goede zaak voor Standard. Raman besloot ook nog eens naast. De Grieken stelden teleur en kregen amper kansen. Bij de rust stond het 0-0.
De thuisploeg kwam scherper uit de kleedkamer. Mpoku trapte zijn ex-ploeg bijna op achterstand, maar zijn schot trof de lat. Pech voor Panathinaikos. De Congolees was de gevaarlijkste speler aan Griekse zijde.
Toch was het Standard dat op voorsprong kwam. Iets voorbij het uur trof Cissé vanop 25 meter raak: 0-1. Een prachtig doelpunt. Op dat moment stond Celta de Vigo 1-0 achter tegen Ajax en daardoor had Standard virtueel vijf punten en Celta ook. Het zag er plots goed uit. Fai kreeg zelfs een uitstekende kans op 0-2, maar hij miste.
Belfodil deed enkele minuten later de boeken toe. De aanvaller scoorde de 0-2. Wedstrijd gespeeld. Zeker toen Mpoku even later zijn tweede gele kaart kreeg en dus rood. Belfodil scoorde nog de 0-3.
Scoreverloop:
0-1 (62') Ibrahima Cissé
0-2 (77') Ishak Belfodil
0-3 (94') Ishak BelfodilLEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet
Claudio Reulens