KV Oostende won met 3-1 van Standard. De kustploeg was bij momenten een klasse te sterk voor de Rouches. Marc Degryse is onder de indruk van KV Oostende. Hij heeft veel lof voor hen.
"Franck Berrier vond ik de matchwinnaar - hij werkte zich te pletter. Ook Fernando Canesin deed terugdenken aan de allerbeste Canesin. Als die twee goed zijn, scheelt dat toch wel", zegt hij in
Het Laatste Nieuws.
"De bank van KV Oostende is indrukwekkend, met gisteren onder anderen Musona, Cyriac en Akpala. Het toont de luxe van Yves Vanderhaeghe aan. Hij heeft op elke positie minstens een dubbele bezetting. Enkel de scherpsten kunnen spelen en dat maakt dat zijn jongens zich iedere match moeten bewijzen. Ik heb het gevoel dat elke speler daardoor naar zijn beste niveau groeit."
LEES OOK:
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden