AA Gent kon de reeks kansen niet verzilveren tegen RSC
Anderlecht. Het kon niet tot scoren komen, wat de essentie is van het voetbal. Gent verloor uiteindelijk met 1-0 in Brussel. De ploeg speelde wel een goede wedstrijd. Dat zag ook Gent-oefenmeester Trond Sollied.
"Er zat meer in voor ons", zegt de coach van de
Buffalo's in gesprek met
Sporza. "We hadden ook pech dat Anderlecht op het eerste schot van de wedstrijd meteen op een ongelukkige manier scoorde. Daarna hebben we wat achter de feiten aangelopen. We hebben zeer goed gespeeld, maar we hadden het geluk niet aan onze zijde. Een puntendeling was eerlijk geweest voor beide teams."
Gent kon niet rekenen op Bernd Thijs en Jesper Jørgensen. Ook César Arzo ontbrak in de selectie, waardoor er een erg jonge ploeg aan de aftrap verscheen. Deze deed het niet onaardig tegen
Paars-Wit. "We hebben veel goede, jonge spelers, maar die kunnen nog niet een heel seizoen op hoog niveau spelen. Nu konden we ze inzetten en dit belooft voor de toekomst."
Gent deed slechte zaken door de nederlaag. KRC Genk wipt over de ploeg van voorzitter Ivan De Witte naar de derde stek. "We moeten op ons elan doorgaan. Er zijn nog negen punten te verdienen en we spelen nu twee thuiswedstrijden waarin we punten moeten pakken", aldus Sollied. Gent heeft maar één punt minder dan Genk.
LEES OOK:
AA Gent blijft verbazen: hét verschil met vorig seizoen