Arjen Robben staat in de belangstelling van verschillende Engelse clubs, maar zal binnenkort toch zijn contract bij Bayern München verlengen. Volgens voorzitter Karl-Heinz Rummenigge zijn Robben en de club er zo goed als uit over een nieuwe verbintenis.
Franz Beckenbauer liet dinsdag al weten dat hij blij was met de aankomende contractverlenging. "FC Bayern heeft Robben nodig", zei de erevoorzitter van
FC Hollywood, die de Nederlander onlangs nog bekritiseerde over de gemiste strafschop tegen Borussia Dortmund. Volgens Rummenigge is het contract zo goed als rond. "Arjen zal nog lang bij Bayern blijven."
Robben is bezig aan zijn derde seizoen bij de club uit München. Hij scoorde 29 keer in 49 wedstrijden. Daarvoor speelde Robben voor Real Madrid, Chelsea FC, PSV en FC Groningen.
LEES OOK:
'Bayern doet Kompany watertanden: droomtransfer in 2027'