Club Brugge beleefde een vrij rustige zomermercato, maar de voorbije dagen ontstonden er toch wat transferperikelen. Hoofdrolspelers waren José Izquierdo en Bjorn Engels, op wie de landskampioen enkele miljoenenboden weigerde. Inmiddels lijken deze problemen echter weer van de baan.
Vooral Izquierdo liet zijn onvrede duidelijk merken over de gang van zaken, maar volgens
Het Laatste Nieuws zat Club inmiddels samen met de Colombiaan en zijn management. Door een verhoging van zijn salaris zit de aanvaller nu definitief bij de grootste verdieners op Jan Breydel. Michel Preud'homme bevestigde donderdag dan ook dan hij nog een seizoen zal blijven.
En ook in het dossier-Engels maakt de coach zich sterk. "Hij is slim genoeg om te weten dat hij na een zware blessure best nog een jaar opbouwt bij Club." Probleem opgelost.
LEES OOK:
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt