Na afloop van het huidige voetbalseizoen scheiden de wegen van
Club Brugge en zijn perschef Wim De Meyer. De Meyer was anderhalf jaar aan de slag in het Jan Breydel-stadion en verlaat de club omwille van privé-redenen. De Meyer koos ervoor om woordvoerder te worden van Ideal Building, de sponsor van
Blauw-Zwart.
De Meyer was sinds 2010 aan de slag bij de Bruggelingen. Eerder werkte de West-Vlaming al voor de regionale zender WTF-Focus en VTM. Club Brugge heeft op zijn website al een vacature geplaatst en gaat op zoek naar nieuwe Sports Communications & PR Manager.
Wie aanspraak wil maken op de job moet wel vijf jaar ervaring hebben in de PR-sector. De opvolger van De Meyer moet instaan voor de mediarelaties, de spelerskalender beheren voor PR en Communicatie-activiteiten, de wedstrijdbeleving in het stadion organiseren, rondleidingen geven in het stadion en supportersavonden coördineren en geregeld bijwonen.