Dirk Kuyt en Feyenoord hebben inmiddels gesproken over een terugkeer. De 31-jarige Katwijker is echter niet blij dat het uit is gekomen dat hij heeft gepraat met de Rotterdamse club.
"Dirk heeft een doorlopend contract en bezint zich op zijn toekomst", vertelde zaakwaarnemer Rob Jansen in het
Algemeen Dagblad. "Hij zou voor nul euro, een clausule die op ons verzoek in zijn contract staat, naar Feyenoord kunnen. Elke andere club moet gewoon betalen."
"Onlangs voerde hij in Katwijk een gesprek met Feyenoord en dat is gelekt door iemand binnen de club", ging Jansen zijn verhaal verder. "Dirk vindt dat heel vervelend, want nu heeft hij ineens wat uit te leggen bij Liverpool en bij het Nederlandse publiek."
"Hij wil óf op hetzelfde niveau doorgaan als bij Liverpool, dat is dus internationale top, óf terugkeren naar Nederland, naar Feyenoord dus. En hij kan ook altijd nog zijn contract uitdienen bij Liverpool, lijkt me ook geen straf trouwens", besloot Jansen.
LEES OOK:
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co