Antonio Conte heeft de komende weken nog voldoende werk te doen als manager van Chelsea. De eerste vriendschappelijke wedstrijd onder zijn leiding resulteerde in een nederlaag tegen Rapid Wien: 2-0. Joelinton en Tomi wisten de Oostenrijkers de zege te bezorgen.
Conte had eerder Juventus onder zijn hoede en was de afgelopen jaren werkzaam als bondscoach van Italië. Nu gaat hij dus aan de slag als manager van Chelsea, dat nog zonder nieuwkomer N'Golo Kanté aan de aftrap verscheen. Op 15 augustus wacht de eerste Premier League-wedstrijd tegen stadsgenoot West Ham United.
In zijn debuutwedstrijd namens de Londenaren deed Conte een beroep op een systeem met twee spitsen, maar dat bleek nog geen succes. Hij had wel goed nieuws over een Rode Duivel. Zo kan hij vanaf zondag over Michy Batshuayi beschikken.
Conte liet verder weten dat er nog versterking op komst is:
LEES OOK:
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen