Vorig jaar bleef hij na veel vijven en zessen uiteindelijk gewoon bij Zenit Sint-Petersburg, maar nu ziet het er alsmaar meer naar uit dat Axel Witsel deze zomer wel degelijk zal vertrekken uit Rusland. Flink wat ploegen dingen naar de hand van de Rode Duivel.
Zo bevestigde vader Witsel al dat er gepraat wordt met Everton en Napoli. Die eerste club had het voordeel dat ze naar verluidt al een akkoord hebben met Zenit, maar nu zouden ook de Italianen eruit zijn op clubniveau.
Volgens
Radio Kiss Kiss bereikte Napoli een akkoord voor een transfersom van 20 miljoen euro. Dat bedrag kan door bonussen nog oplopen. Het lijkt nu dus aan Witsel te zijn om zijn keuze te maken. Napoli heeft alvast met de aanwezigheid van Dries Mertens - die zich tegen Witsel al lovend uitliet over de stad en de club - een mooie troef in handen.
LEES OOK:
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit