Velen hadden hem in de selectie verwacht voor de oefeninterland tegen Portugal, maar uiteindelijk speelt Charly Musonda Junior gewoon met de nationale beloften tegen Moldavië en Montenegro.
"Het zou leuk geweest zijn om voor de eerste keer opgeroepen te worden, maar ik kom ook met plezier terug naar de beloften. We zijn twee belangrijke kwalificatiematchen en ik weet dat de ploeg op me rekent. De staf steunt me ook. Ik ben hier tevreden", vertelt de middenvelder aan
RTBF.
"In de toekomst wil ik uiteraard bij de kern van de Rode Duivels komen. Maar ik slaap 's nachts goed, ik lig niet wakker van het EK. Maar het zou uiteraard plezierig zijn om erbij te zijn. Het zou een eer zijn om deel uit te maken van die sterke groep."
LEES OOK:
Kat Kerkhofs zorgt met Mertens voor stevig vuurwerk