Standard fleurde zijn seizoen nog op door de beker te winnen. De helden van die overwinning waren Ivan Santini, die de winning goal maakte, en Yannick Ferrera, die na een moeilijke start Standard nog uit het dal hielp. Maar het had niet veel gescheeld of hun rol op Sclessin was al uitgespeeld.
"In januari probeerde Daniel Van Buyten om Claudio Pizarro te laten komen, maar we zijn daar niet in geslaagd", geeft Bruno Venanzi immers toe in
La Tribune. "Ivan heeft daarna bewezen sterk te zijn met én in het hoofd en dat doet ons veel plezier."
En Ferrera was ook al niet de eerste keus van Venanzi. "Bij mijn komst heb ik geprobeerd om Eric Gerets te overtuigen om trainer te worden. Hij is een uitstekende trainer die het DNA van de club belichaamd. We hebben gepraat, maar om gezondheidsredenen heeft hij ons voorstel naast zich neergelegd. Tot zijn spijt, denk ik."
LEES OOK:
Standard zet prima competitiestart verder tegen zwalpend OHL